سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد

سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد

سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد سنگی شبه گرانیت است با طرح و نقش های بسیار زیبا و منحصر به فرد. شماره تماس 09154476393
مروارید سنگ
1399/9/24
0 نظر

 
سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد                                            
 
سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد چه نوع سنگی هست ؟
سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد سنگی شبه گرانیت است با طرح و نقش های بسیار زیبا و منحصر به فرد با زمینه رنگ آبی فیروزه ای و خطوط طلایی می باشد. این سنگ جزء سنگ های تزئیناتی بوده و در فضاهای خاص به صورت محدود استفاده می شود. سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد به دلیل رنگ منحصر به فرد و همچنین سختی تولید آن قیمت نسبتا بالاتری نسبت به سایر سنگ های گرانیتی داخلی دارد؛ همچنین سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد به صورت تایل و اسلب تولید می گردد. سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد از لحاظ برش سخت برش است ولی از نظر ساب و فرآوری شبیه سنگ های گرانیت نیست و ساب پذیری عالی ندارد و این سنگ را می توان در نمای فضای داخلی و خارجی ساختمان استفاده نمود.
 
معدن سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد
معدن سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد در اطراف شهر مرزی شوسف که از توابع استان خراسان جنوبی می باشد قرار دارد. جنس این سنگ مابین سنگ مرمریت و گرانیت می باشد ولی به دلیل نزدیکتر بودن جنس آن به گرانیت، سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد نامیده می شود. روند استخراج و تولید این سنگ نیز همانند سنگ گرانیت مروارید مشهد می باشد. این سنگ باعث استقبال بسیار زیاد مهندسین و معماران در طراحی هایشان به خصوص در لابی ها شده است. سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد یک مقدار ترد و شکننده بوده و در نتیجه سایزهای بزرگ این سنگ به راحتی قابل تولید نمی باشد ولی در شرایط خاص و اقدامات و پیش بینی های لازم، تولید اسلب و سایزهای بزرگ تر سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد امکان پذیر می باشد.
 
معایب
یکی از معایب سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد این است که ساب پذیری خوبی ندارد؛ ولیکن ابعاد اسلب آن در طراحی و دکوراسیون داخلی کاربرد زیادی دارد و همواره مورد استقبال معماران و سازندگان قرار داشته است.
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها با مجموعه های سنگ گرانیت مروارید مشهد ؛ زرین استون و مستر استون در ارتباط باشید.
شماره تماس 09367841393مجموعه مستر استون
 

    نظرات کاربران پیرامون این مطلب

    انصراف از پاسخ به کاربر