تراورتن آبگرم

تراورتن آبگرم

اگر به دنبال سنگی برای دیوارهای داخلی خانه خود هستید، ما به شما سنگ تراورتن آبگرم را پیشنهاد می‌کنیم.
مستراستون
1400/11/23
0 نظر

با سلام

تهیه شده در سایت مستر استون

 

اگر به دنبال سنگی برای دیوارهای داخلی خانه خود هستید، ما به شما سنگ تراورتن آبگرم را پیشنهاد می‌کنیم. این سنگ با ظاهر جذاب خود محیط خانه شما را چشمگیر و بی نظیر می‌کند. اگر قصد خرید این سنگ را دارید، متن پیش رو را از دست ندهید. با ما در این متن همراه شوید و تراورتن آبگرم را بیشتر بشناسید.

ظاهر سنگ تراورتن آبگرم

اگر تراورتن آبگرم را از نزدیک ببینید، ظاهر این سنگ اولین چیزیست که توجه شما را جلب می‌کند. تراورتن آبگرم از جمله تراورتن‌هایی است که با طرح یکنواخت خود جایگاه خاصی در صنعت ساخت و ساز به دست آورده‌ است. این سنگ با رنگ کرم خود جلوه‌ای خاص به ساختمان شما می‌دهد. علاوه بر این ساب براق تراورتن آبگرم درخشش محیط شما را زیاد می‌کند. در سطح این سنگ خلل و فرج‌هایی وجود دارد که معمولاً با رزین پوشانده می‌شود. این سنگ قابلیت طرح‌پذیری بالایی دارد و استفاده از آن در طراحی‌ها جلوه‌ای بی نظیر به ساختمان می‌دهد.

تراورتن آبگرم و انواع آن

اگر برای خرید تراورتن آبگرم به فروشگاه مراجعه کنید، با تنوع بالایی از این سنگ مواجه می‌شوید. شاید بپرسید این سنگ‌ها چه تفاوتی با یکدیگر دارند. در جواب باید بگوییم که این سنگ‌ها با توجه به فاکتورهای زیر از یکدیگر متمایز می‌شوند :

*رنگ

*کیفیت و درجه‌بندی

*ابعاد

تراورتن آبگرم از کدام استان استخراج می شود؟

سنگ تراورتن آبگرم را از معادن موجود در شهر محلات واقع در استان مرکزی استخراج می‌کنند. معروف‌ترین سینه‌کار موجود در این منطقه معدن سالاری است.

 

کاربرد های تراورتن آبگرم را بشناسید

این سنگ زیبا در معماری و ساختمان‌سازی کاربردهای بسیاری دارد. به تازگی نیز از این نوع تراورتن به عنوان سنگ نمای ساختمان نیز استفاده می‌کنند. البته تراورتن آبگرم در اجرای سنگ دیوارهای داخلی و خارجی نیز زیبایی‌های خود را به نمایش می‌گذارد. ظاهر سنگ تراورتن آبگرم شباهت زیادی به تراورتن حاجی آباد، تراورتن عباس آباد و تراورتن دره بخاری دارد؛ اما آن چیزی که این سنگ را از سایر تراروتن‌ها متمایز می‌کند، کیفیت آن است. اگر به دنبال سنگ تراورتن با کیفیت بالا هستید، توصیه می‌کنیم که این سنگ را انتخاب کنید. اما باید بدانید که برای خرید این تراورتن‌های با کیفیت هزینه بیشتری نیز باید پرداخت کرد. جالب است بدانید که تخلخل و حفره‌های موجود در سطح تراورتن آبگرم این سنگ را گزینه مناسبی برای استفاده در کف ‌سازی کرده است؛ زیرا این حفره‌ها احتمال لیز بودن و سرخوردگی را کم می‌کند و از این رو در کف فضاهای خارجی بسیار از آن استفاده می‌شود. زیبایی‌های تراورتن آبگرم در ساخت مصنوعات سنگی نیز کاربرد دارد. این سنگ را در ساخت آلاچیق سنگی، نیمکت سنگی، مجسمه و غیره به کار می‌برند.

 

قیمت تراورتن آبگرم و عوامل موثر برآن

اگر به دنبال خرید این سنگ در فروشگاه باشید، با قیمت‌های متنوعی از آن مواجه می‌شوید. اما چرا برخی از تراورتن آبگرم‌هایی که به شما معرفی می‌کنند، قیمت بالاتری نسبت به سایر این نوع تراورتن‌ها دارند؟ بیایید نگاهی به عوامل موثر بر قیمت سنگ تراورتن آبگرم بیندازیم:

*هر چه ابعاد و ضخامت این سنگ بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می‌رود.

*برای خرید تراورتن آبگرم‌های روشن‌تر باید هزینه بیشتری پرداخت کرد.

*هر چه سطح این سنگ موج و هاله‌های کمتر و منظم‌تری داشته باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

علاوه بر این موارد کیفیت فرآوری سنگ نیز در قیمت آن تاثیر می‌گذارد. فرآوری سنگ از نظر ساب، برش، رزین و اپوکسی قیمت سنگ را تغییر می‌دهد.

09154476393 _09367841393 ایوب علیزاده

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر