گرانیت مروارید مشهد

گرانیت مروارید مشهد

گرانیت مروارید مشهد با طیف رنگ یکدست و زمینه رنگ طوسی
مستراستون
1400/7/14
0 نظر

تهیه شده در سایت مستر استون 
سنگ گرانیت مروارید مشهد یکی از سنگ های گرانیت معروف کشور است که دارای کیفیت بالایی می باشد و از طرفی قیمت گرانیت مروارید مشهد نیز نسبت به سایر نمونه های گرانیت پایین تر می باشد و این موضوع باعث شده که این سنگ در  بین افراد فعال در زمینه ساختمان سازی و خرید و فروش سنگ یکی از سنگ های محبوب به حساب بیاید.

مشخصات فنی گرانیت مروارید مشهد شامل موارد زیر است که در مورد آنها صحبت خواهیم کرد
مشخصات فنی سنگ گرانیت مروارید مشهد داشتن خواص کامل سنگ های گرانیت است.
مهم ترین مشخصه سنگ گرانیت مروارید مشهد:  این نوع سنگ مانند سایر سنگ های گرانیت دارای خواصی مانند سختی و عمر بالا است که باعث شده این سنگ یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در ساختمان ها با کاربردهای مختلف  می باشد.

مشخصات ظاهری گرانیت مروارید مشهد
گرانیت مروارید مشهد مانند سایر سنگ های گرانیت، دانه ای است که دانه های موجود در این بافت سنگ نسبت به  سایر نمونه سنگ ها سفید و سیاه و خاکستری است. ضریب جذب سنگ های گرانیت مروارید مشهد بیشتر است ، البته شما نباید نگران این موضوع باشید، چرا که این موضوع کیفیت سنگ شما  را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. همچنین با این وجود با این وجود درصد جذب این سنگ ها  از تراورتن کمتر است و مرمر رنگ های مختلفی دارد اما
اغلب این سنگ در رنگ های سفید، خاکستری و در مواردی تیره عرضه می شوند.
 
 مقاومت سنگ گرانیت مروارید  
 
مقاومت این سنگ که دارای بافت دانه ریز است؛ بسیار بالاست. به صورتی که استفاده از سنگ گرانیت مروارید مشهد به جای تراورتن و  یا مرمریت یک انتخاب مناسب و به صرفه است، چرا که عمر این سنگ و ماندگاری زیبایی ظاهر آن بهتر از مرمریت و تراورتن است.

طرح سنگ گرانیت مروارید مشهد: طرح روی این سنگ  را گل پنبه ای دانه ریز یا فلفل نمکی می نامند و به این صورت است که پس زمینه این سنگن سفید است که در آن دانه های سیاه پخش شده است، در بین این دانه های سیاه پولک های کلیستی وجود دارد که باعث می شود در زمان تابش آفتاب به آنها به رنگ خاکستری یا نقره ای دربیایند.

معدن و معادن سنگ گرانیت مروارید مشهد
 
معادن سنگ گرانیت مروارید مشهد در استان خر اسان رضوی واقع شده است. این استان دارای معادن و ذخایر بسیار زیاد وغنی انواع سنگ می  باشد. دلیل ارزان بودن قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد این است که می توان از همه قسمت های سنگ استخراج شده استفاده کرد و با این کار پرتی و دورریز کمتری برای معادن و سنگبری ها خواهد داشت، همچنین فرایند برش دهی و صیقلی کردن این سنگ ها نسبت به سایر  سنگ ها ساده تر است.
سایر معدن های فعال (معدن گرانیت مروارید  هاشمی ، معدن گرانیت خادم، معدن گرانیت امیری)
 
موارد کاربرد سنگ گرانیت مروارید مشهد  
 
شما می توانید از سنگ گرانیت مروارید مشهد  در راه پله ، کف سالن ها ، دیوار و قرنیزها ،پله های بیرون و سنگ کاری به صورت کوبیک استفا ده کنید. شما همچنین می توانید از سنگ گرانیت مروارید مشهد در جدول های سنگی برای جداسازی باغچه و راهرو و پیاده رو استفاده کنید .
در ضمن شما با روش های زیر می توانید در اولین فرصت سنگ گرانیت مروارید مشهد  را تهیه و استعلام قیمت کنید  .
 مستقیم با تولیدکننده و مستقیم از درب کارخانه خرید نمایید.
 
ایوب علیزاده 09154476393- 09367841393  
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر